Wasze pasje

Wasze zainteresowania

Drugim tematem, jaki pragnąłbym poruszyć są zainteresowania. O sobie napisze niewiele, bo pragnie, abyście sami zrozumieli mnie po moich wpisach. Będę w każdym rozmieszczał kilka wyrażeń o sobie lub też o moich spostrzeżeniach. Na podstawie tego stworzycie sobie moją figurę. Może po pewnym czasie, kiedy już blog stanie się trochę popularniejszy zrobimy zgadywankę? To taki luźny projekt, który pod żadnym pozorem nie musi podobać się wszystkim. Przejdźmy do rzeczy. Dziś chciałbym poznać wasze zainteresowania. Co uwielbiacie robić w wolnym czasie? Czy praca, którą urzeczywistniacie sprawia wam rozkosz? Czy lubicie czytać mój pamiętnik internetowy oraz czy Internet, który obecnie wykorzystujemy powoduje wam zadowolenie? Na te wszelkie zapytania proszę odpowiadać w komentarzach. To właśnie dzięki wam istnieje mój blog, a w następstwie tego chciałbym was zaznajomić i wiedzieć, kto mnie czyta.

Piszcie o własnych ulubionych ekipach muzycznych. Hobby, o pasjach bądź o tym, co was rozjusza. Aprobuję każdy komentarz, który odnosi się do zagadnienia. Naturalnie proszę zachować kulturę wypowiedzi, ponieważ nie chcę, aby mój blog łączył się z bluzgami lub niesposobnym zachowaniem. W sieci także panują zasady kultury, którą trzeba szanować! Dzisiaj to wszystko – wyczekuję na wasze komentarze oraz na wypowiedzi dotyczące zadanych w poście pytań, hej 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *